Dobrý den. Jsem od 16.5 po TEP ve FN Olomouc. Následně jsem ...

Dobrý den. Jsem od 16.5 po TEP ve FN Olomouc. Následně jsem ...

Zdena  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 4 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den. Jsem od 16.5 po TEP ve FN Olomouc. Následně jsem byla 9 dnů na lůžkovém rehabilitačním oddělení 43. Operace proběhla úplně bez komplikací a následná rehabilitační péče byla úplně suprová. Cvičení sice bolelo ale nikdy bych nevěřila co dokáží šikovné ruce a poctivě cvičení. Nyní jsem doma, krásně se mi chodí o fr.berlich. Stále poctivě cvičím. Jen pro všechny co je operace teprve čeká.... nebojte se,poslouchejte rady lékařů a hlavně cvičte. To je základ úspěchu. Nemám ještě vyhráno ale věřím že za pár týdnů budu běhat jako srna. A to nejsem žádná mladíce. Je mi 59 let.😀
Betynka  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Děkuji za Vaše povzbuzení Operace mě čeká a mám velký strach.
Zdena  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 4 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den. Já vím že je zbytečné říkat ať se nebojíte. Já jsem se také šíleně bála. Ale po operaci jsem necítila vůbec žádnou bolest,vše bylo v naprostém pořádku. Cvičení....to je jiná🙂. Boli to ale je potřeba překonat tu prvotní bolest a pohnout nohou. A hleďme....ta bolest je fuč. A tak to bude pokračovat s každým novým cvikem. Jen se opravdu snažte cvičit co nejvíce. Já cvičila každou hodinu a vždy jsem se potom ještě prošla po chodbě.Kousek,není třeba to přehánět. Dnes jsem něco přes měsíc po operaci a berle jsou mě už na překážku. Samozřejmě je musím ještě používat.Ale doma krom zakázaných pohybů,dělám téměř vše. Opravdu.. buďte v klidu. Držím pěsti.
Silvie  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den. Souhlasím s paní Zdenou. Já jsem od 27.5.2024 po TEP kyčle v Českých Budějovicích. Ten strach za to opravdu nestojí. Sice jsem si na JIP myslela, že se nepostavím, ale úžasná péče setřiček jak na ortopedii, tak na rehabilitaci přinesla své ovoce. Teď doma cvičím a cítím se skvěle.
Uvidíte, že vše zvládnete v pohodě.

Související recenze a zkušenosti

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí